ierijon: (Default)
[personal profile] ierijon
На цьому тижні мої мурзики почали малювати. Вірніше, я нарешті, в рік і десять, дозріла дати їм акварельні фарби. Ото садовиш дитину в стілець для годування, кладеш папір, акварель, в мисочку трошки водички. Тільки трошки! І йдеш собі дивитися кіно.

Посміялися. Нікуди ти не йдеш. Вкладаєш в ручку пензлик. Одному, другій. Показуєш, як намочити пензлик, розмочити пензликом фарбу і малювати. Але це зайве, все одно візьмуть так, як хочуть. Покрутять в руках палітру, спробують на зуб. І воду розіллють. Тому ганчірочка напоготові. Другий підхід. Те саме, але пальцем. Це цікавіше. Починають шкрябати всі фарби, і мокрі, і сухі. Той самий "опыт сын ошибок трудных". Але починається саме цікаве. Мару намагається малювати пензликом. А Ромка вподобав малювати пальцем. Винограду пучкою цілу китицю натикав. Задоволений, дивиться і констатує "Мааааня" (в нього всі фрукти маня). А потім мама показала, що можна намазати фарбою долоньку і зробити принт.
І так це Марусі сподобалось, що мамі тепер одна робота - намазувати Марусі долоньку.

А потім у вхідних дверях скриплять ключі, щасливий вереск "Паааапаааааа!", і мурзики наввипередки біжать в коридор хвалитися своїми ще мокрими шедеврами.

А колись буде так: "Дітки, йдіть помалюйте, а я відпочину". Це в мене такі ілюзії і фантазії. Хе-хе.

Date: 2014-11-28 08:36 am (UTC)
From: [identity profile] rada-maslova.livejournal.com
ни в жизнь ты не поспишь когда дети с акварелью) можно проснуться с намазанным лицом))
я тот раз Феде тоже хотела пинт сделать с ладошки - он не позволил, гг)))

Date: 2014-11-28 09:22 am (UTC)
From: [identity profile] ierijon.livejournal.com
Я надеюсь, они еще какое-то время порисуют под замком, в стульчиках. Хотя из них, если очень надо, они успешно катапультируются. О дальней судьбе дома и себя стараюсь не задумываться. Парадная стена в зале уже Марусей освоена, это была шариковая ручка и мамин один малюсенький взгляд в телефон, на секундочку. Теперь там частично Марусины художества и частично белые разводы из-за маминой попытки отмыть ручку. Лучше бы не трогала.

Profile

ierijon: (Default)
ierijon

January 2015

S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
1819 2021222324
25262728293031

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 24th, 2017 06:59 am
Powered by Dreamwidth Studios